Семей қаласы мектептерінің 11 сынып оқушылары арасында өткен «I go to SHAKARIM» фестивалі аясында педагогика және психология кафедрасының оқытушылары педагогтар үшін тренинг өткізді.

2024-04-12 | Жаңалықтар

12 сәуірде Семей қаласы мектептерінің 11 сынып оқушылары арасында өткен «I go to SHAKARIM» фестивалі аясында педагогика және психология кафедрасының оқытушылары - м.к., қауымдастырылған профессор О.Г. Беленко, PhD К.С. Әділжанова педагогтарға арналған тренинг өткізді. Жетекшілер кернеуді азайту және бейімделу ресурстарының деңгейін арттыру үшін бірқатар психологиялық техникаларды көрсетті. Тренинг барысында қатысушылар жұмыс істеу үшін көптеген жаңа құралдарға ие болды. Қолайлы жағдай, тіршілік процесі осы бағытта одан әрі білім алуды ынталандырады.